Ndërlidhjet

DUBAI


Abdullah al Rashud, një nga drejtuesit e Al Qaidës në Arabinë Saudite dhe që kërkohej nga autoritetet e këtij vendi është vrarë në Irak. Kjo është bërë e ditur përmes një deklarate në internet që është lëshuar në emër të Abu Musa Al Zarkauit.
XS
SM
MD
LG