Ndërlidhjet

NJU JORK


Çmimi i naftës së papërpunuar, dje për të dytën ditë me radhë e mbërriti kufirin prej 60 dollarë për fuçi.
Analistët thonë se kjo është pasojë e kërkesave të mëdhe e të vazhdueshme në Shtetet e Bashkuara dhe në Kinë. Çmimet e naftës janë rritur për rreth 40 % prej fillimit të vitit.
XS
SM
MD
LG