Ndërlidhjet

KABUL


Ekipi i shpëtuesve amerikanë ka mbërritur në vendin ku u rrëzua helikopteri ushtarak amerikan me 17 persona në bord dhe ka gjetur kufomat e 16 anëtarëve të personelit.
XS
SM
MD
LG