Ndërlidhjet

NJU JORK


Sende personale të legjendës së filmit Marlon Brando, që dolën në ankand u shitën me një vlerë prej 2.4 milionë dollarësh. Shumica e sendeve të shitura ishin veshje, foto dhe materiale të filmave të Brandosë.
XS
SM
MD
LG