Ndërlidhjet

TIRANË


Me tubimet e sontme në Tiranë dhe qytetet tjera, përmbyllet zyrtarisht fushata parazgjedhore në Shqipëri.
Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të votojnë të dielën, duke thënë se kjo është rruga më e mirë për të arritur atë që duam.
Më 3 korrik mbahen zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, të cilat do të përcillen nga rreth 700 vëzhgues ndërkombëtarë dhe mbi 2 mijë vendorë.
XS
SM
MD
LG