Ndërlidhjet

SOFIA


Shtetet e Bashkuara po çojnë përpara planet e tyre për vendosjen e tre bazave ushtarake në Bullgari, ka deklaruar ambasadori amerikan në Sofje, James Pardew.
Bazat ushtarake planifikohen të ngrihen në Novo Selo, Burgas dhe Besmer.
XS
SM
MD
LG