Ndërlidhjet

MOSKË


Agjencitë ruse të lajmeve njoftojnë për 7 njerëz të vdekur dhe 16 të lënduar, si pasojë e ndeshjes së autobusit me një kamion, afër qytetit siberian, Omsk.
Policia ka bërë të ditur se autobusi kishte 25 udhëtarë.
XS
SM
MD
LG