Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy fëmijë kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasoje e shpërthimit të një mine në fshatin Gremnik të komunës së Klinës, kanë deklaruar burimet spitalore dhe ato të Shërbimit Policor të Kosovës.
XS
SM
MD
LG