Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shërbimi Policor i Kosovës ka bërë të ditur se sot në orën 13 e 20 minuta, në afërsi të një stacioni benzine në fshatin Raushiq të Pejës, ka ndodhur një vrasje e dyfishtë. ipas zëdhënësit të SHPK-së, Refki Morina, ende nuk dihet identiteti i personave të vrarë dhe as motivet, ndërkohë që Policia po zhvillon hetime për ta sqaruar rastin.
Burime të Policisë në Pejë kanë bërë të ditur se kundër viktimave është qëlluar nga një veturë në lëvizje, e cila është larguar në drejtim të panjohur.
XS
SM
MD
LG