Ndërlidhjet

TIRANË


Sot ka filluar procesi kundër tre burrave që akuzohen për shitje foshnjesh.
Mediat njoftojnë se grupi dyshohet për trafikim të grave shtatzëna të dërguara në Greqi dhe shitje të foshnjeve të tyre pas lindjes.
Njëri nga të tre po gjykohet në mungesë dhe një tjetër tashmë ka qenë i dënuar me 20 vjet burgim për një krim të ngjajshëm.
XS
SM
MD
LG