Ndërlidhjet

SHKUP


Sulmues të armatosur me pushkë automatike dhe granatahedhës, kanë hapur zjarr ndaj një stacioni policie në fshatin Vratnicë të Tetovës, mbrëmë pas mesnate.
Zëdhënësi i Policisë, Borce Pesevski, tha se nuk ka të lënduar, ndërsa ende nuk janë të qarta motivet e sulmit.
Policia ka nisur një operacion të gjerë në kërkim të sulmuesve.
XS
SM
MD
LG