Ndërlidhjet

SOFJE


Një fëmijë ka vdekur dhe katër persona janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në një nga qendrat e pushimit të Detit të Zi në Bullgari. Ky ishte sulmi i tretë i këtij lloji në vend që nga qershori.
XS
SM
MD
LG