Ndërlidhjet

MOSKË


Tre persona të armatosur kanë grabitur një milionë dollarë nga një bankë në Rusi dhe kanë vrarë dy persona gjatë këtij aksioni, që ndodhi në qendër të Moskës.
XS
SM
MD
LG