Ndërlidhjet

SHKUP


Nuri Mazari, i njohur ndryshe si "komandant Struga" është vrarë në një kafe-bar në qytetin e Strugës.
Mazari, i cili ishte anëtar i Bashkimit Demokratik për Integrime, më parë ka qenë pjesëmarrës në UÇPMB dhe në Ushtrinë Çlirimtare Kombëtare.
XS
SM
MD
LG