Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Zyrtarët e Pakistanit kanë bërë të ditur se më shumë se 17 militantë të dyshuar dhe të ardhur nga jashtë janë vrarë sot në konfliktet me forcat e sigurimit.
Konflikti ka shpërthyer në pjesën perëndimore të Pakistanit që kufizohet me Afganistanin.
Është bërë e ditur se me këtë rast është vrarë edhe një ushtar pakistanez.
XS
SM
MD
LG