Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Zyrtarët e Pakistanit bënë të ditur se më shumë se 17 militantë të dyshuar dhe të ardhur nga jashtë janë vrarë sot në konfliktet me forcat e sigurimit, që shpërthyen në pjesën perëndimore të Pakistanit në kufi me Afganistanin.
Njoftohet se është vrarë edhe një ushtar pakistanez.
XS
SM
MD
LG