Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 6 veta kanë vdekur, në mesin e të cilëve 5 ushtarë irakianë, ndërsa 18 janë plagosur në dy shpërthime, që kanë ndodhur në Irakun qendror, përkatësisht në vendin Mahmudia dhe Abu Dsir.
XS
SM
MD
LG