Ndërlidhjet

BEOGRAD


Gruaja e më të kërkuarit për krime lufte, Radovan Karaxhiqit, ka thënë në një intervistë të botuar sot, se ajo nuk e ka parë atë që nga viti 2001 dhe nuk e di se ku fshihet. Liljana Karaxhiq- Zelen i tha të përjavshmes "Independent Evropa" se as djali dhe vazja e saj nuk e kanë parë të atin që nga vitit 1998.
XS
SM
MD
LG