Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kuvendi i Kosovës miratoi sot një rezolutë për personat e pagjetur dhe të kidnapuar, përmes së cilës, kërkon nga bashkësia ndërkombëtare dhe nga forcat demokratike në Serbi, që t’i kthejnë sa më parë që është e mundur të gjitha kufomat e shqiptarëve të vrarë gjatë luftës.
XS
SM
MD
LG