Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga sulmet e kryengritësve në Irak janë vrarë të paktën 7 persona mes të cilëve edhe policë dhe ushtarë irakianë. Raportohet edhe për një ushtar amerikan të vrarë dje nga një shpërthim afër Fallujas.
XS
SM
MD
LG