Ndërlidhjet

PEKIN


Shtetet e Bashkuara dhe Korea Veriore mbajtën një takim të rrallë sy me sy në Pekin, një ditë para se rifillojnë bisedimet 6 palëshe rreth programit bërthamor të Phenianit.
Negociatori kryesor amerikan Christopher Hill ka thënë se nuk do të ketë negociata sot, por krahasim të qëndrimeve.
XS
SM
MD
LG