Ndërlidhjet

NJU JORK


Një sheik jemen është dënuar me 75 vjet burg për përhahjen terrozitmti dhe financimin e Al Qaidës
sheiku Muhamed Ali Hassan Al Moayad i janë dhënë 15 vjet burg për të 5 akuzat. Një gjykatë federale në Nju Jork e gjobiti atë edhe me 1.25 milionë dollarë.
XS
SM
MD
LG