Ndërlidhjet

PEKIN


Bisedimet 6-palëshe rreth dhënies fund programit bërthamor të Koresë së Veriut, po hyjnë në ditën e katërt, derisa Uashingtoni dhe Pheniani po përgatiten për më shumë kontakte sy më sy, jashtë negociatave kryesore.
XS
SM
MD
LG