Ndërlidhjet

PALE


Gruaja e liderit të akuzuar për krime lufte Radovan Karaxhiq i ka apeluar sot atij qe t'i dorëzohet Tribunalit për KrimeLufte, sic ka thënë ajo për hir të familjes.
Liljana Kraxhiq ka thënë se familja e saj është nën presion të vazhdueshëm dhe se jetërat dhe ekzistenca e tyre është rrezikuar.
XS
SM
MD
LG