Ndërlidhjet

TIRANË


Policia shqiptare tha se ka gjetur një depo me armë dhe municion në një fshat afër kufirit me Malin e Zi. Policia ka gjetur 6 pushkë automatike, 10 mijë rrathë municioni, 305 granata dore, 21 kilogramë mjete eksploduese, dy mina anti-tank dhe mjete tjera gjatë një operacioni 7-orësh në fshatin Kukël 115 kilometra në veri të Tiranës. Me këtë rast është arrestuar 35 vjecari Marjan Begeja.
XS
SM
MD
LG