Ndërlidhjet

SRINAGAR


Të paktën 11 veta e humbër jetën dhe 17 u plagosën në sulmet e sotme të kryera nga militantët e dyshuar islamikë në Kashmirin e administruar nga India.
Militantët qëlluan për vdekje dy oficerë specialë të policisë, të cilët ishin angazhuar për luftimin e kryengritësve, si dhe dy shefa të policisë në pjesë të ndryshme të vendit.
XS
SM
MD
LG