Ndërlidhjet

PEKIN


Delegacionet amerikane dhe veri-koreane janë takuar sot për të gjashtën herë gjatë kësaj jave, në kuadër të bisedimeve shumëpalëshe për armatimin bërthamor të Phenianit.
Shefi i delegacionit amerikan Cristopher Hill bisedimet e deritashme i ka vlerësuar si shumë të vështira.
XS
SM
MD
LG