Ndërlidhjet

HOUSTON


Dy astronautë të anijes kozmike Discovery, kanë filluar shetitjen e parë nëpër gjithësi.
Gjatë kësaj, japonezi Soichi Noguchi dhe amerikani Stephen Robinson, do t'i kontrollojnë krahët e anijes kozmike, për të parë nëse kanë pësuar ndonjë dëmtim gjatë lansimit të martën.
XS
SM
MD
LG