Ndërlidhjet

BOMBAI


Shirat e reja në Indinë perëndimore kanë ndërpërrë fluturimet dhe kanë crregulluar shërbimet e trenave në Bombai, ndërsa zyrtarët thonë se numri i të vdekurve nga vërshimet e egra në rajon shpejt mund të arrijë në 1000.
XS
SM
MD
LG