Ndërlidhjet

BAGDAD


Kreu i komitetit që po harton projekt-kushtetutën tha se dokumenti do të jetë gati në afatin e paraparë të 15 gushtit.
Në zhvillime tjera, nga shpërthimet e djeshme janë vrarë të paktën 6 civile dhe 11 kryengritës.
XS
SM
MD
LG