Ndërlidhjet

TBILISI


Forcat detare amerikane dhe ato gjeorgjiane do të zhvillojnë një stërvitje të përbashkët ushtarake në portin detar të Potit, në Detin e Zi. Këto janë të parat ushtrime ushtarake të përbashkëta mes dy vendeve.
XS
SM
MD
LG