Ndërlidhjet

BAGDAD


Një gazetar amerikan është gjetur i vrarë në Basra të Irakut. Gazetari i pavarur Steven Vincent është vrarë, pasi që ai dhe përkthyesja e tij irakiane ishin rrëmbyer nga sulmuesit të martën në Basra. Përkthyesja është plagosur rëndë.
XS
SM
MD
LG