Ndërlidhjet

PRISHTINË


Nga një shpërthim afër një ambulance mjektësore në pjesën jugore të Mitrovicës, është lënduar një kalimtare e rastit dhe janë shkaktuar dëme materiale në ndërtesat e afërta, i tha programit tonë, Larri Miller, zëdhënës i policisë ndërkombëtare në Mitrovicë. Ai tha se shpërthimi kishte ndodhur pak para mesnatës, ndërsa motivet nuk dihen.
XS
SM
MD
LG