Ndërlidhjet

KANDAHAR


Zyrtarët afganë thanë se forcat amerikane dhe afgane kanë vrarë 8 kryengritës talibanë në një operacion në provincën Zabul.
Raportohet se në incidentin nuk ka pasur të lënduar në radhët e ushtrisë amerikane dhe afgane.
XS
SM
MD
LG