Ndërlidhjet

VJENË


Sekretari i Përgjithshëm i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, OSBE, Marc Perrin de Brichambault do të vizitojë Kosovën javën e ardhshme. Ai do takohet me drejtuesit vendorë e ndërkombëtarë si dhe do të qëndrojë në qytetin e Mitrovicës.
XS
SM
MD
LG