Ndërlidhjet

UASHINGTON


NASA e ka urdhëruar anijen kozmike Discovery të udhëtojë edhe një ditë më shumë në orbitë, pasi moti i keq sot e pamundësoi aterimin e sigurtë.
NASA tha se shpreson që anija kozmike dhe 7 astronautët të martën të aterojnë në Qendrën Hapësinore Kenedy në Florida.
XS
SM
MD
LG