Ndërlidhjet

BERLIN


Një zjarr, që kaploi një bllok apartamentesh në Berlin ka mbytur mbrëmë 8 persona, 4 nga ta fëmijë. Të paktën 8 persona janë hospitalizuar për djegie dhe inhalim të tymit. Policia tha se se janë duke u zhvilluar hetimet dhe dyshohet se zjarri është vënë qëllimisht.
XS
SM
MD
LG