Ndërlidhjet

VLLADIVOSTOK


Autoritetet ruse kanë filluar hetimet lidhur me incidentin e nëndetëses që mbeti e bllokuar në fund të Oqeanit Paqësor pak ditë më parë. Anëtarët e ekuipazhit u shpëtuan në saj të ndihmës britanike, por dhe të Shteteve të Bashkuara e Japonisë.
Informacionet e para flasin për pakujdesi të zyrtarëve përgjegjës që mbikqyrnin nëndetësen në fjalë.
XS
SM
MD
LG