Ndërlidhjet

RIAD


Misionet diplomatike amerikane në Arabinë Saudite
janë rihapur sot pas mbylljes dyditëshe për shkak të kërcënimeve për sulme.
Një zëdhënës i ambasadës amerikane tha se misionet diplomatike në Riad, Jeddah dhe Dhahran do të rifillojë funksionimin sot, duke marrë për bazë sërish informatat për sulme të mundshme.
XS
SM
MD
LG