Ndërlidhjet

ROSTOV ON DON\RUSI


Tre policë dhe tre ushtarë rusë raportohet të jenë vrarë në luftimet e fundit në Çeçeni. Raportohet se postblloqet dhe bazat ushtarake ruse në Ceceni janë sulmuar 14 herë në 24 orët e fundit.
XS
SM
MD
LG