Ndërlidhjet

BERLIN


Ka vdekur edhe viktima e 9- të e zjarrit, që kaploi të hënën një bllok apartamentesh në Berlin.
8 viktimat e deritashme ishin refugjatë nga Kosova dhe Polonia.
Policia beson se zjarri është vënë qëllimisht, por deri tash nuk ka të dyshuar e as të arrestuar.
XS
SM
MD
LG