Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku tetë persona janë vrarë sot në dhunën që po vazhdon në Irak. Ndër të vrarët janë edhe katër pjesëtarë të forcave të sigurisë së Irakut. Këto incidente ndodhën në Bagdad dhe në Basra.
XS
SM
MD
LG