Ndërlidhjet

KANDAHAR


Nga shpërthimi në tregun e qytetit afgan të Kandaharit u plagosën katër veta, përfshi dhe një fëmijë. Shpërthimi ishte rezultat i një bombe të vendosur në afërsi të dyqaneve.
XS
SM
MD
LG