Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në orët e para të së premtes, në pjesën veriore të Mitrovicës është sulmuar një patrullë e Shërbimit Policor të Kosovës. Për pasojë një polic është lënduar dhe një nga sulmuesit është arrestuar.
XS
SM
MD
LG