Ndërlidhjet

PRAGË


Një nga drejtuesit kryesorë të mafias siçiliane, Luigi Putrone, është arrestuar nga autoritetet çeke në një qytet pranë kufirit me Gjermaninë.
44-vjeçari Putrone njihet si një nga 30 kriminelët më të kërkuar në Itali dhe që nga viti 1998 është në kërkim.
XS
SM
MD
LG