Ndërlidhjet

LONDËR


British Airways ka rifilluar fluturimet drejt dhe prej aeroportit të Heathrow pas përfundimit të grevës nga stafi i aeroportit, e cila dëmtoi udhëtimet për mijëra persona në tërë botën. Bartësit e valixheve dhe shoferët e autobusëve u futën në grevë në shenjë përhkrahjeje për 800 punonëjsit e një kompanie amerikane për furnizim me ushqim, të cilët u larguan nga puna pa paralajmërim.
XS
SM
MD
LG