Ndërlidhjet

ATHINË


Zyrtarët grekë vazhdojnë të hetojnë momentet finale të rrëzimit të aeroplanit qipriot pranë Athinës, ku humbën jetën 121 njerëz. Sipas autopsisë së disa prej viktimave, një numër pasagjerësh kanë qenë gjallë kur është rrëzuar aeroplani. Kutia e zëzë është dërguar në Francë për të analizuar dhe gjetur shkaqet e rrëzimit, të cilat ende mbeten mister.
XS
SM
MD
LG