Ndërlidhjet

ISLAMBAD


Policia tha se përkhrahësit e kandidatëve rivalë për zgjedhjet lokale janë përleshur sot në Pakistan duke lënë 4 të vdekur dhe 70 të tjerë të plagosur.
Rreth 3 milionë votues po zgjedhin këshilltarët dhe perfektet e rinj në mes të masave të shtuara të sigurisë.
XS
SM
MD
LG