Ndërlidhjet

KABUL


Ushtria amerikane tha se 2 ushtarë amerikanë janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga një bombë, që shpërtheu në veturën e tyre të blinduar në provincën e Kandaharit. Nuk është bërë e ditur se kur ka ndodhur sulmi.
XS
SM
MD
LG