Ndërlidhjet

UASHINGTON


NASA vendosi, që të dërgojë mision të ri në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës në mars të vitit 2006, një vit e gjysmë më vonë sesa ishte shpresuar. Sërish do dërgohet anija kozmike Discovery dhe jo Atlantis.
XS
SM
MD
LG